( German, 1965 )
O. T.
color lithograph
sheet size
4 of 7
monogrammed and dated l.r.: T. N. (19)72
verglast; gerahmt
O. T. 1972
O. T. 1990
Element 1995
Bouncer 1991
(German , b. 1884 - d. 1950)
( Colombian , b. 1932 )
( Italian , b. 1933 - d. 1963 )
( Italian , b. 1697 - d. 1768 )
(Flemish , b. 1564 - d. 1637)
( French , b. 1796 - d. 1875 )
( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )
( American , b. 1928 - d. 1987 )