( Polish, 1927 - 2007 )
Rabin z pismem
35.83 in. (91.00 cm.) (height) by 24.02 in. (61.00 cm.) (width)
signed l.l. 'M.Lachur'; signed and inscribed verso '#25/ MACIEJ LACHUR/ 'RABIN Z PISMEM'/ 91 X 61/CM/OLEJ/PŁÓTNO'
Rabin i Rabinek
Kobieta 1972
Na etapie (Aresztanci)
Powstaniec 1972
Portret kobiety 1972
Rabin
Rabin z pismem 1980
(German , b. 1884 - d. 1950)
( Colombian , b. 1932 )
( Italian , b. 1933 - d. 1963 )
( Italian , b. 1697 - d. 1768 )
(Flemish , b. 1564 - d. 1637)
( French , b. 1796 - d. 1875 )
( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )
( American , b. 1928 - d. 1987 )