Zelfportret by
																	Hippolyte Daeye

Hippolyte Daeye

( Belgian, 1873 - 1952 )

Zelfportret

28.15 in. (71.50 cm.) (height) by 22.83 in. (58.00 cm.) (width)

Signed; Exhibition labels on the reverse

"Un siècle de peinture belge 1830-1930" Musée de l'État, Luxemburg 1953, nr. 16 "Hippolyte Daeye 1873-1952" MSK, Ghent 1953, nr. 29 "Jubileumtentoonstelling Kunst van Heden" KMSK, Antwerp 1955, nr. 15 "Vlaamse schilderkunst 1830-1950, van realisme tot expressionisme" Singer Museum, Laren 1960, nr. 24 "Uitstraling van de KASK" KASK, Antwerp 1964, nr. 17 "Hippolyte Daeye 1873-1952. Retrospectieve tentoonstelling" KMSK, Antwerp 1964, cat. nr. 132 reprod. "Hippolyte Daeye. Flemish Expressionist 1873-1952" Archer Gallery, London 1973, nr. 28 "100 zelfportretten. Originele werken van de laatste 100 jaar" Casino-Kursaal, Ostend 1976, nr. 10 "De kunstenaar hijzelf. Het zelfportret van Navez tot Raveel" KMSK, Antwerp 1978 "Tentoonstelling Hippolyte Daeye" PMMK, Ostend 1989

"Hippolyte Daeye" Reeks Monographies de l'art belge, August Corbet, Anvers 1949, pl. 24 reprod. "De Vlaamse schilderkunst van 1850 tot 1950, van Leys tot Permeke" W. Vanbeselaere, Arcade, Brussels 1961, pl. 60 reprod. "Honderd zelfportretten" A. De Pesseroy, Arcade, Brussels 1976, p. 78 "Hippolyte Daeye. Genese van een oeuvre" Bernadette De Visscher-D'Haeye, Gemeentekrediet 1989, cat. nr. 205 reprod. and reprod. on the cover

Provenance:

coll. Maurice d'Haeye, Berchem

(German , b. 1884 - d. 1950)

( Colombian , b. 1932 )

( Italian , b. 1933 - d. 1963 )

( Italian , b. 1697 - d. 1768 )

(Flemish , b. 1564 - d. 1637)

( French , b. 1796 - d. 1875 )

( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )

( American , b. 1928 - d. 1987 )