( Polish, 1929 - 2005 )
Wt 1989
oil on fiberboard
36.42 in. (92.50 cm.) (height) by 34.84 in. (88.50 cm.) (width)
na odwrocie na płycie sygnatura: WT | BEKSIŃSKI mała francuska nalepka transportowa; pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę z podpisem
Wt 1989 1989
BZ 1997
Composition 1963
Oz 1984 1984
Akt, 1958 r. 1958
bez tytułu, lata 50. XX w. r.
V5 2003
OK 1989
(German , b. 1884 - d. 1950)
( Colombian , b. 1932 )
( Italian , b. 1933 - d. 1963 )
( Italian , b. 1697 - d. 1768 )
(Flemish , b. 1564 - d. 1637)
( French , b. 1796 - d. 1875 )
( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )
( American , b. 1928 - d. 1987 )