( Belgian, 1921 - 2013 )
Sans Titre
Gouache and pastel on paper
21.26 in. (54.00 cm.) (height) by 28.35 in. (72.00 cm.) (width)
signed and dated lower right
Provenance:
/Herkomst Collection privée/Privé collectie
Hulde aan Hubert Malfait
Man by the window
Ostend 1986
Buitengaan (Going out) 1982
Een heel klein karretje om de hemel te veroveren (A very small cart to conquer the sky with) 1977
Untitled (Table) 1971
Er beweegt ietwat in het struikgewas 1965
Untitled 1957
(German , b. 1884 - d. 1950)
( Colombian , b. 1932 )
( Italian , b. 1933 - d. 1963 )
( Italian , b. 1697 - d. 1768 )
(Flemish , b. 1564 - d. 1637)
( French , b. 1796 - d. 1875 )
( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )
( American , b. 1928 - d. 1987 )