( Dutch, 1920 - 2009 )
De Zang Van De Vogels I
Olieverf op doek
56.97 in. (144.70 cm.) (height) by 80.67 in. (204.90 cm.) (width)
(1)Gesigneerd en gedateerd '86 verso;(2)Getiteld en gedateerd op etiket op spieraam
Abstract landscape 1997
The first day 1965
Mene Tekel 1965
Haussa 1988
a) Zonder titel; b) Zonder titel 1985
The First Day 1965
(German , b. 1884 - d. 1950)
( Colombian , b. 1932 )
( Italian , b. 1933 - d. 1963 )
( Italian , b. 1697 - d. 1768 )
(Flemish , b. 1564 - d. 1637)
( French , b. 1796 - d. 1875 )
( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )
( American , b. 1928 - d. 1987 )