( Dutch, 1919 - 1998 )
Unio Mystica (vijfluik)
Olieverf op paneel
(2)110.2 x 90
Vier panelen gesigneerd en gedateerd
Gerrit Luidinga, Johfra - Hoogste lichten en diepste schaduwen, Stichting de Verbeelding, Amsterdam, 2002, pag. 271 (afb.)
Oedipus answering the questions of the sphynx
Surrealist Landscape 1943 1943
Apocalypse 1965
Forest lake with temple (bosmeer met tempel) 1992
(German , b. 1884 - d. 1950)
( Colombian , b. 1932 )
( Italian , b. 1933 - d. 1963 )
( Italian , b. 1697 - d. 1768 )
(Flemish , b. 1564 - d. 1637)
( French , b. 1796 - d. 1875 )
( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )
( American , b. 1928 - d. 1987 )